İletişim hattı: 0212 931 29 18

BAMB® 500 ml Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

BAMB® 500 ml Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

(0 Yorum)
Ürün Kodu: BAMB500ML

BAMB® Akredite laboratuvar test sonuçları virüsidal etkinliğini %99,9 belgelemiştir. Uzun Süreli Koruma Sağlar. COVID – 19 virüsünü öldürdüğü kanıtlanmıştır.

Kimyasal, toksik, alkol içermez. Doğa dostudur.

320 TL 222 TL

Toptan fiyatlarımız farklıdır, lütfen teklif isteyin.

Stok adedi 1000
Paylaş:

Yüzeylerde 90 gün boyunca kesintisiz Antimikrobiyal etkinlik. Yıkanan tekstil ürünlerinde 20 yıkamaya kadar Antimikrobiyal etkinlik Covid-19 dahil virüs, bakteri, küf ve mantarlardan korur. Üniversiteler ve labaratuvarlar tarafından yapılan çalışmalarda etkinliği ve kalıcılığı ispatlanmıştır.

Sağlık Bakanlığı ruhsatı vardır. Etken maddesi FDA ve Us-EPA kayıtlıdır. Sistoloji ve sensitivity testleri ile insan sağlığına zararlı olmadığı gösterilmiştir.

1 Lt BAMB  ile yaklaşık 200 metrekare alan kaplanır. ULV cihazları ile sisleme yöntemiyle büyük alanlara hızlıca uygulanabilir. Kapı kolları, elektirik düğmeleri, musluklar vb küçük yüzeylere spreyleme yöntemiyle de uygulabilir. BAMB® Yenilikçi teknolojisi ve benzersiz özellikleriyle etkili, su bazlı yapısı ile doğa dostu, yeni nesil bir ‘’Antimikrobiyal yüzey koruyucu’’dur.

Hastane mikrobu dahil, birçok virüs ve bakteriyi, hastalık yapıcı mikroorganizmayı ‘’fiziksel olarak’’ yok eder. Küf, mantar ve yosun oluşumunu engeller.

BAMB® tekstil ürünleri, seramik, cam, ahşap, plastik, beton gibi hemen her türlü yüzeye uygulanabilir. Uygulandığı yüzeylerde etkili ve uzun süreli antimikrobiyal koruma sağlar.

Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testlerle etkinliği kanıtlanmış olan BAMB® T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış ‘’Antimikrobiyal yüzey koruyucu’’ üründür.

Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

BENZER ÜRÜNLER

BAMB ÜRÜNÜNÜ TEST EDEN VE ONAYLAYAN KURUMLAR