İletişim hattı: 0212 931 29 18

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Bilim insanları, uzun yıllar sadece patojenlere karşı etkili, kimyasal olmayan bir ürün aradılar. 1900'lü yılların başlarında Almanya'da denizaltılarda kullanmak için bir ürün keşfedildi. 

Bu ürün daha sonra 1967 yılında, Amerikan deniz kuvvetlerinde kullanılmak üzere Dow Corning Laboratuvarının araştırmacıları tarafından geliştirildi. 

Özellikle denizaltı mürettebatının mikrop ve bakterilerden oluşabilecek salgın hastalık riski, uzun zaman nemli ortamlarda bulunmaları, biyolojik savaş tehdidine karşı özel bir antimikrobiyal madde gerektiriyordu. Aynı düşünce ile NASA uzay mekiklerinde kullanmak için bu malzemeye ilgi duydu ve geliştirilmesi için çalıştı. Ürün askeri sır olarak 1997 yılına kadar özel ticari anlaşmalar gereği saklı kaldı. Araştırmacılar, sadece mikrop ve bakterileri yok edecek, insan, hayvan ve doğaya zarar vermeyecek bir solüsyon keşfetmişlerdi. 

Bu mucize ürün 2007 yılından itibaren dünyada kullanılmaya başlandı. 

Bu yeni nesil Nanoteknolojik ürün; kullanıldığı yüzeylere göre minimum 90 gün boyunca görünmez bir kalkan oluşturarak etkinliğini korur. 
Hastane mikropları, Lejyoner bakterisi, domuz gribi, kuş gribi, AIDS, koli basili gibi birçok bulaşıcı hastalığına neden olan Covid-19 dahil bilinen virüs, bakterileri, patojenleri anında öldürür. 

BAMB®️ Biosidal koruyucu uygulanmış yüzeylere ayrıca dezenfektan gerekmez.  BAMB®️ Biosidal koruyucu uygulanmış yüzeyleri temizlemek için sadece su ile silmek yeterlidir. 
Uygulanmış yüzeylerdeki koruyucu BAMB®️ kaplaması; alkol, çamaşır suyu gibi malzemelerle silme/sürtünme ile aşınmaz ve çıkmaz. Korumaya devam eder. 
Ürünün en büyük özelliği de doğal olmasıdır. Mikroorganizmalara karşı ürünün çalışma şekli; uygulandığı yüzeyde, ağ şeklinde bir tabaka oluşturur. Bu tabakanın kalınlığı saç telinin sadece milyonda biri kadardır. Pozitif yüklü Atomları sayesinde patojenleri eksi kutup olarak kendine çeker ve zarlarını parçalayarak yok eder. Deri, kumaş gibi ürünlerin yüzeylerinde kullanıma bağlı olarak 3 ay; metal, seramik, ahşap gibi uygulamalarda daha uzun süreli koruma sağlar. Kokusuz ve renksiz bir üründür. İçeriğinde hiçbir toksik madde, yapıştırıcı, metal iyonları, boya maddesi bulunmaz. Değişim göstermez, uçucu değildir ve zehirli gaz oluşturmaz. Cilt ve tekstil ürünlerinin nefes almasına engel olmaz. BAMB®️ biosidal koruyucu sayesinde sevdiklerinizle güvenli bir ortamda sağlıklı yaşayın. 

BAMB ÜRÜNÜNÜ TEST EDEN VE ONAYLAYAN KURUMLAR