İletişim hattı: 0212 931 29 18

SIKÇA SORULAN SORULAR

BAMB® HAKKINDA SIKÇA SORULANLAR

BAMB nedir?

BAMB®  Yenilikçi teknolojisi ve benzersiz özellikleriyle etkili, su bazlı yapısı ile doğa dostu, yeni nesil bir ‘’uzun süreli antimikrobiyal yüzey koruyucu’’ dur. Hastane mikrobu dahil her türlü virüs ve bakteri hastalık yapıcı mikroorganizmayı ‘’fiziksel olarak’’ yok eder. Küf, mantar ve yosun oluşumunu engeller. BAMB® tekstil ürünleri, seramik, cam, ahşap, plastik, beton gibi hemen her türlü yüzeye uygulanabilinir. Uygulandığı yüzeylerde etkili ve uzun süreli antimikrobiyal koruma sağlar. Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler etkinliği kanıtlanmış olan BAMB®  T.C. Sağlık bakanlığından ruhsat almış ‘’antimikrobiyal yüzey koruyucu’’ üründür.

Neden BAMB tercih etmeliyim?

Çünkü, şu an kullanmakta olduğunuz dezenfektanlar bakteri ve virüsleri anlık öldürür, çok kısa süre içinde hiçbir etkisi kalmaz. BAMB® ise COVİD-19 (SARS-CoV-2) dahil bakteri, virus, küf ve mantarlara karşı etkilidir. Ve uygulandığı yüzeyde 3 aya kadar kalıcıdır.

Aldığım BAMBı evimde kendim nasıl uygulayabilirim?

Evinizde basitçe spreyleme yaparak, öncelikli olarak kapı kolları,aydınlatma düğmeleri, masa ve sandanyelerin üst yüzeyleri, mutfak tezgahı, musluklar, tencere-tava tutmaçları, tv kumandası gibi bir çok kişi tarafından temas edilen tüm yüzeylere uygulama yapabilirsiniz.

BAMB Kimyasal bir ürün müdür, sağlığa zararlı mıdır?

BAMB®, yeni nesil bir hijyen ürünüdür. Organik kimyasallar (karbon temelli bileşik) içerir ve toksik değildir. İnsan sağlığına zararı yoktur.

Evde kullandığım zaman yaşlı, bebek vs kişiler için zararı olur mu?

BAMB®  su bazlı yapısıyla çevre dostudur, insan sağlığına zararlı değildir. BAMB®  uygulaması sonrası kurumaya bırakılır. Kuruduktan sonra BAMB®  molekülleri yüzeyin bir parçası olur, asla eskimez, çözülmez, çevresine bulaşmaz, taşınmaz, buharlaşmaz ve yıkanarak çıkmaz. Özellikle kemoterapi alan kanser hastalarının, organ nakli olmuş immunsupresan ilaçlar kullanan hastaların evlerinde BAMB®  kullanılması bile önerilmektedir.

Aldığım 1 lt BAMB ile ne kadar yüzeyi kaplayabilirim?

ULV cihazıyla yaklaşık yaklaşık 200 m2’lik aln kaplanabilir. Spreyleme yöntemiyle 100-150 m2’lik alan kaplanabilir. Ayrıca tekstil ürünlerinizi BAMB®  ile yıkayarak, 20 yıkamaya kadar antimikrobiyal etkinlik kazandırabilirsiniz (Ev tipi çamaşır makinasında 50 cc BAMB®  kullanılır).

BAMB uygulaması yaparken, tulum, maske, eldiven giymem gerekli mi?

Evinizde, ofisinizde, arabanızda uygulama yaparken maske haricinde bir koruyucu bir ekipman kullanmanıza gerek yok. Uygulamaları bizim ekibimiz yapacağı zaman, sizin eşyalarınıza dokunacakları için, mutlaka tulum, maske, eldiven, galoş giymiş oluyorlar.

Ne sıklıkta BAMBlama yapılmalı?

BAMB®, Uygulandığı yüzeyin kullanım yoğunluğuna ve aşınma durumuna bağlı olarak 3 aya kadar etkilidir.

Nasıl sipariş verebilirim?

İnternet sitemiz ve diğer satış kanallarımız üzerinden yada direkt bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

İşyerimin BAMB kaplamasını sizlere yaptırabilir miyim?

Talep edilirse, tüm birimlerin BAMB®  uygulamalarını profesyonel ekiplerimiz tarafından yaptırmaktayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünün resmi belgeleri, onayları ve labaratuvar testleri mevcut mu? Nasıl ulaşabilirim?

Tüm resmi belgeleri ve onayları (T.C Sağlık Bakanlığı ruhsatı, Avrupa Kimyasalları mevzuatına uygunluk REACH belgesi, Aktif maddesinin FDA onayı ve US-EPA kaydı) mevcut. Akredite labaratuvarlarda yapılmış bir çok çalışması mevcut. info@bambistanbul.com adresimize e-posta göndererek talepte bulunabilirsiniz.

BAMB'ın Covid-19 (SARS-CoV-2) a karşı kesin etkinliği onaylanmış mıdır?

Kesin etkinlik belgemiz bulunmaktadır.

BAMB® ÜRÜNLERİ

BAMB® tekstil ürünleri, seramik, cam, ahşap, plastik, beton gibi hemen her türlü yüzeye uygulanabilinir. Uygulandığı yüzeylerde etkili ve uzun süreli antimikrobiyal koruma sağlar.

BAMB® ürünlerini toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz. Toptan alımlar için teklif isteyebilirsiniz

BAMB® 500 ml Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

BAMB® 500 ml Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

Toptan fiyatlarımız farklıdır lütfen teklif isteyin

320 TL 222 TL
BAMB® 1 Litre Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

BAMB® 1 Litre Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

Toptan fiyatlarımız farklıdır lütfen teklif isteyin

650 TL 444 TL
BAMB® 5 Litre Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

BAMB® 5 Litre Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

Toptan fiyatlarımız farklıdır lütfen teklif isteyin

2220 TL 1950 TL
BAMB® 10 Litre Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

BAMB® 10 Litre Antimikrobiyal Yüzey Koruyucu

Toptan fiyatlarımız farklıdır lütfen teklif isteyin

4440 TL 3900 TL

BAMB ÜRÜNÜNÜ TEST EDEN VE ONAYLAYAN KURUMLAR